Activiteiten wel of niet in de zomervakantie?

In de zomervakantie stoppen sommige activiteiten en gaan sommige activiteiten door. Zie voor de actuele informatie onze agenda: Agenda wijkvereniging (KLIK)

Hieronder in ieder geval activiteiten die niet plaatsvinden in de zomervakantie en een activiteit die juist wel plaatsvindt in de zomer!

‘Bewegen op stoel’ – laatste keer 10 juni

Op 10 juni is de laatste keer ‘bewegen op stoel’ voor de zomervakantie. Wij hopen dat er na de zomervakantie weer ‘bewegen op stoel’ zal zijn op maandagochtenden. Dit is nog niet zeker. Zodra dit zeker is, zullen wij dit communiceren via de wijkborden, de agenda op de website en de digitale nieuwsbrieven.

Aanschuiftafel – laatste keer voor de zomer op 14 juni

De aanschuiftafel komt na de zomer weer terug op 13 september.

Stoelyoga in de zomer!

In de zomervakantie komt Ingrid Kroes weer stoelyoga geven op donderdagochtend tijdens de koffie ochtend. Zij begint om 10:15 uur en de les duurt 40 minuten. De eerste keer is op 18 juli. We zijn erg blij dat stoelyoga ook deze zomer er weer is! Zie de agenda voor de exacte data.

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Scroll naar boven