Bewegen op Stoel is terug vanaf oktober

Vanaf oktober is er weer stoelgymnastiek tijdens de koffieochtend op maandagochtend in de Muziekschool! In februari zijn we samen met Leusden in Beweging begonnen met de stoelgymnastiek en omdat de stoelgymnastiek erg goed bevallen is, gaan we er graag mee door. Tot aan de kerstvakantie is er op de volgende data in de ochtend Bewegen op Stoel:

2 oktober, 9 oktober, 23 oktober, 30 oktober, 13 november, 20 november, 27 november,
4 december, 11 december en 18 december.

Vanaf 10 uur ben je welkom in de Muziekschool om alvast en kop koffie of thee te drinken. Bewegen op Stoel begint om 10:30 en duurt ongeveer 30 tot 40 minuten. Twee studenten van sportopleiding (MBO Amersfoort) zullen gymnastiek activiteit verzorgen. Zij worden begeleid door een vierdejaars student.

Na afloop kun je nog een lekker kopje koffie of thee drinken en gezellig met elkaar te praten of een spelletje te doen.

Kom vooral een keertje langs om mee te doen. Bewegen op Stoel is erg leuk en ook nog eens erg goed voor de gezondheid!

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Scroll naar boven