Bewegen op Stoel

In februari zijn we samen met Leusden in Beweging begonnen met de stoelgymnastiek en omdat de stoelgymnastiek erg goed bevallen is, gaan we er graag mee door. Twee studenten van de Sportopleiding zetten deelnemers in beweging met afwisselende oefeningen, spelletjes en begeleid met leuke muziek. Om te laten zien hoe leuk het is, hebben we een filmpje op de website gezet!

Na afloop is er tijd voor een lekker kopje koffie of thee en gezellig met elkaar praten of een spelletje doen.

Waar: Muziekschool

Wanneer: 23 oktober, 30 oktober, 13 november, 20 november, 27 november, 4 december, 11 december en 18 december.

Tijdstip:  10:30 uur  (duurt ongeveer 30 tot 40 minuten)

Kosten: Gratis

Aanmelden: Vrije inloop

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *