Bewegen op stoel

Onder begeleiding van leuke muziek wordt je door twee studenten van de sportopleiding in beweging gezet. Je doet afwisselende oefeningen en spelletjes. Deze oefeningen en spelletjes vinden plaats vanuit je stoel.

Waar: Muziekschool
Wanneer: maandag tijdens de koffie ochtend.
Tijdstip: 10:30 uur (duurt ongeveer 30 tot 40 minuten)
Kosten: Gratis
Aanmelden: Je hoeft je niet aan te melden, wees welkom!

Bewegen op Stoel

In februari zijn we samen met Leusden in Beweging begonnen met de stoelgymnastiek en omdat de stoelgymnastiek erg goed bevallen is, gaan we er graag mee door. Twee studenten van de Sportopleiding zetten deelnemers in beweging met afwisselende oefeningen, spelletjes en begeleid met leuke muziek. Om te laten zien hoe leuk het is, hebben we een filmpje op de website gezet!

Na afloop is er tijd voor een lekker kopje koffie of thee en gezellig met elkaar praten of een spelletje doen.

Waar: Muziekschool

Wanneer: 23 oktober, 30 oktober, 13 november, 20 november, 27 november, 4 december, 11 december en 18 december.

Tijdstip:  10:30 uur  (duurt ongeveer 30 tot 40 minuten)

Kosten: Gratis

Aanmelden: Vrije inloop

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Scroll naar boven