coffee, cup, mug-819362.jpg

Heb jij tijd op maandagochtend?

Op maandagochtend is het een gezellige drukte bij de koffieochtend. Er zijn twee activiteiten die eindigen met een bakkie bij de muziekschool; de wandelgroep en bewegen op stoel. Om dat bakkie te maken en in te schenken zijn er wel enthousiaste wijkbewoners nodig.

Er is al een leuk clubje van vrijwilligers die koffie schenken, maar als er iemand uitvalt of een keer niet kan is het krap. Het zou jammer zijn voor de mensen die graag komen dat hierdoor de koffie ochtend niet plaats kan vinden.

Dus, heb jij tijd op maandagochtend? Wil jij minimaal twee keer per maandag op de maandagmorgen helpen met koffieschenken? Laat het dan weten via info@wijkverenigingruigeveld.nl. We kijken uit naar je mail!

1 gedachte over “Heb jij tijd op maandagochtend?”

  1. Hoi Wieke,
    Je hebt een enthousiaste nieuwsbrief gemaakt, super! Hopelijk komen er net zulke enthousiaste reacties.
    Groetjes, Bernardien

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Scroll naar boven