Leusdense Monopolyspel van de Jumbo

Bij de vrijwilligers van de koffieochtenden kwam het idee om het Monopolyspel van Leusden aan te schaffen voor de wijkvereniging middels een matchbeursachtige constructie. Tonny Kroeders heeft het voortouw genomen en contact gelegd met William Wahle van de Jumbo in Leusden. William, als oud bewoner van ‘t Ruige Veld, vond het een mooi initiatief. Als tegenprestatie bakte Tonny een overheerlijke plaat appeltaart voor William en zijn team. De overhandiging vond plaats op maandag 4 december bij de Jumbo op de Hamershof. William liet weten dat de taart heerlijk was. Wij, als wijkvereniging, zijn heel blij met het Monopoly spel dat gebruikt kan worden tijdens de ontmoetingsochtenden op de maandag en donderdag!

\"\"

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Scroll naar boven