Op woensdag 5 juni een uitje naar Petten aan Zee!

Op woensdag 5 juni organiseert het Nationaal Ouderenfonds een uitje bij Petten aan Zee. Voor dit uitje kun je vertrekken vanuit Leusden. Het vertrek is om half 10 vanaf de Sint Jozefkerk aan de Hamersveldseweg. Denk aan Automaatje als het een probleem is om hier zelf te komen. Er kunnen geen rolstoelen mee, maar wel rollators.

Programma

Om elf uur ontvangst in het strandpaviljoen met koffie en gebak. Daarna een strandwandeling met grote rolstoelen naar de vloedlijn. Een lunch en even in de zon op het terras hopelijk! Thee met wat lekkers en als afsluiting een advocaatje met slagroom.

Praktische informatie

Het kost 30 euro. Er zijn 40 plekken beschikbaar.

Aanmelden voor 10 mei!

Geld kan worden overgemaakt naar NL97INGB0001877358 t.n.v S.J. van de Pijpekamp. Zodra het geld op de rekening staat is je plek gereserveerd.

Voor meer informatie: telefoonnummer van Sitty van de Pijpekamp is 0613102693 of 0334942735

Scroll naar boven