Poppenkastvoorstelling op 5 januari

Na de 1e poppenkast in oktober heeft Jan Tijmensen in de kerstvakantie een volgende leuke poppenkast op de agenda kunnen zetten!

Deze keer wordt de voorstelling “Muts van Moed” gespeeld. Het verhaal gaat over de kabouter Banghart die zijn muts van moed verliest wanneer hij wordt achterna gezeten door een trol. Samen met Bjarne gaat Banghart op zoek naar zijn muts en tijdens hun zoektocht beleven zij een spannend avontuur!

Waar: Marcuskerk
Wanneer: 5 januari 2024
Tijdstip: 11:00 uur, de kerk is vanaf 10.45 uur geopend. De voorstelling duurt ongeveer een uur. Kosten: € 5,00 per persoon
Aanmelden: Toegangskaarten zijn te bestellen per e-mail via jan@wijkverenigingruigeveld.nl Betaling op rek.nr. NL 95 RBRB 8836 2833 57 tnv Wijkvereniging Ruige Veld of rechtstreeks op maandag 28 december tussen 11.00 en 12.00 uur in de Muziekschool.

Ter plaatse kun je ook nog kaartjes kopen, voor zover er nog plaats is.

\"\"

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Scroll naar boven