Stoelyoga in september

Afgelopen zomer heeft Ingrid Kroese op de donderdagochtenden stoelyoga gegeven. Er deed steeds een groep mee van 15-20 personen en de reacties waren erg positief! In september zal ze daarom opnieuw stoelyoga geven op donderdagochtend in de Muziekschool.

Bij stoelyoga wordt er aandacht gegeven aan de adem, de verbinding met het lichaam en van daaruit gaan we, zittend op een stoel, eenvoudige bewegingen maken.

Het grote verschil tussen yoga en gymnastiek ligt bij de aandacht, de verbinding met de adem en de daaruit voortvloeiende rust en stilte in jezelf. Na de les is er de mogelijkheid om vragen te stellen en nog even na te praten.

Data: 7, 14, 21 en 28 september

Aanmelden is niet nodig; je bent welkom in de Muziekschool vanaf 10 uur, de les begint om 10.15 uur en duurt ca. 40 minuten.

Daarna gaan we aan de koffie of thee!

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Scroll naar boven