Uitdeelmiddag van de kledingketting een succes.

Op zaterdag 6 april was de middag van de kledingketting. Op deze middag werd er vrouwenkleding uit de tassen weggegeven. De sfeer was erg goed. Het was gezellig en gemoedelijk. Leusdenaren bleven ook nog even praten en een zelfgemaakt taartje, koekje of cake eten. Het was de eerste echte lentedag van dit jaar, dit zorgde mogelijk voor iets minder bezoekers.

Er is echter wel veel kleding meegenomen. Ook heeft de kledingketting er direct weer een aantal extra leden bij!

De overgebleven kleding is deze week naar de kledingbank gebracht.

Er wordt al nagedacht over een vervolg.

Meer informatie over de kledingketting in Leusden? www.clothingloop.org

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Scroll naar boven